خدمات و سرویس های ما

1500

مشتری

24

پشتیبانی 24/7

1500

1500 لینک فعال

1250

پروژه

نصب و راه اندازی دکل های مهاری

دکل های مهاری به دکل هایی گفته می شود که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار گردد . این نوع دکل ها به دلیل وزن پایین و سبکی وزن مزیت دارند و در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد استفاده می گردد. اغلب در شبکه تلفن همراه، رادیو و بی سیم و شبکه های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

درخواست همکاری
نصب وراه اندازي سرورهاي Novell

مانطور که می دانید سرورهایی نظیر HP از شهرت و اعتبار بیشتری نسبت به رقبا برخوردارند و نقش بسیار مهمی در زیر ساخت های امروزه مشاغل و ذخیره داده ها در محیطی امن ایفا می کنند. در نتیجه یادگیری نصب سرور اچ پی و دانش استفاده از قدرت یک سرور در شرکت شما حیاتی و بسیار ضروری است.

درخواست همکاری
نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته یکی از راهکارهای حفاظتی و نظارتی موفق در سراسر دنیاست. اگر قصد دارید در منزل، محل کار و فعالیت خود دوربین مداربسته نصب کنید پیشنهاد ما دریافت اطلاعات قبل از هر اقدامی است

درخواست همکاری
مهندسی مکان شبکه

همان‌طور که ساخت یک بنا و یا یک پروژه عمرانی قبل از شروع ساخت‌و‌ساز نیازمند تحقیقات اولیه و طراحی نقشه ساختمان است. پروژه‌های اجرای شبکه نیز به همین شکل می‌باشند. قبل از نصب و راه‌اندازی شبکه، حتماً باید مطالعات اولیه در این زمینه صورت گیرد. پیش‌نیازها و همچنین آینده‌نگری‌ها، مَدنظر قرار گیرد و سپس با ارائه یک نقشه جامع و کامل از ساختار فیزیکی، اجرای پروژه آغاز گردد.

درخواست همکاری
مشاوره و راه اندازی شبکه های وایرلس

شبکه وایرلس می‌تواند مبتنی بر فناوری‌ ارتباط حوزه نزدیک (NFC)، برچسب‌های آراف‌آی‌دی (RFID)، شبکه‌های سلولی، بلوتوث، وای فای مبتنی بر استانداردهای ۸۰۲.۱۱ a/n/ac و نمونه‌های مشابه باشد. بر همین اساس، این مقاله را به عنوان یک راهنمای کلی برای ساخت انواع مختلفی از شبکه‌های وایرلس در نظر بگیرید.

درخواست همکاری
امنیت شبکه

امنیت شبکه از تصدیق هویّت کاربر و معمولاً توسط یک نام کاربری و یک رمز عبور آغاز می‌شود. از آنجایی که این موضوع تنها نیازمند به یک چیز در کنار نام کاربری (یعنی رمز عبور) است، لذا گاهی اوقات تحت عنوان «احراز هویت تک عامله» نامیده می‌شود.

درخواست همکاری

چرا ما را انتخاب می کنید؟

تیم پشتیبانی متخصص
پشتیبانی 24 ساعت
طراحی و مشاوره اجرای پروژه

نمایندگی های فعال

ما مفتخر هستیم که نمایندگی فروش محصولات برند های معتبر زیر هستیم

نماینده فروش و خدمات دلسا

نماینده فروش و خدمات دلسا

نماینده فروش شرکت آونگ

نماینده فروش شرکت آونگ

مرکز فروش محصولات شبکه

مرکز فروش محصولات شبکه

نماینده فروش و خدمات اپترون

نماینده فروش و خدمات اپترون